Kablovska online
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
- O B A V E Š T E NJ E - Poštovani, da bi Kablovaska online nastavila sa radom podrebne su nam donacije. Svako ko je rad da pomogne našoj ideji "Slobodne, besplatne kablovske televizije preko interneta" može uplatiti željeni iznos. Korisnička imena donatora biće objavljena na portalu i forum, uz to će donatori dobiti i VIP status koji će vam doneti mnoge privilegije. Za informacije kako uplatiti donaciju obratite se administratoru preko privatne poruke. Vaša Kablovska online.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

radi liovde ista ?????

+2
FK Cement
mdejan
6 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1radi liovde ista ????? Empty radi liovde ista ????? Sub Avg 28, 2010 8:13 am

mdejan



Od kad sam se registrovao nista ne mogu da gledam . Pa ako postoji neko ko moze da gleda neka kaze

2radi liovde ista ????? Empty Re: radi liovde ista ????? Pet Sep 24, 2010 10:24 am

FK Cement



mdejan ::Od kad sam se registrovao nista ne mogu da gledam . Pa ako postoji neko ko moze da gleda neka kaze


ДРУЖЕ ОВО ЈЕ СВЕ ПРЕВАРА НЕЋЕ НИКАД ПОЧЕТИ РАДИТИ

3radi liovde ista ????? Empty Re: radi liovde ista ????? Ned Okt 31, 2010 1:07 pm

iksan

iksan

sve je radilo od prilike mesec dana, posle toga nema administratora i ne radi nista..... za dalje ne znam, ali nema niko pravo da kaze DA NIKAD NIJE RADILO I NECE!!!! covek nam je obezbedio da gledamo kanale besplatno bar neko vreme...

4radi liovde ista ????? Empty Re: radi liovde ista ????? Pon Jan 03, 2011 10:05 am

FK Cement



ZA TO SE KRIVICNO ODGOVARA

5radi liovde ista ????? Empty ovo izleda kao jedna velika glupost Uto Feb 15, 2011 12:47 am

vlada



ovo ne radi niti ce ikad raditi

6radi liovde ista ????? Empty radi liovde ista ????? Ned Jun 26, 2011 7:30 am

slobabob



ne radi. toliko o tome. uzalud se registrovao....

7radi liovde ista ????? Empty Re: radi liovde ista ????? Sub Avg 13, 2011 4:54 am

vecky



kako se kontaktira sa administratorom, privatna poruka i to? uplacivala bi svaki mjesec ali ne znam kako?

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions