Kablovska online
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
- O B A V E Š T E NJ E - Poštovani, da bi Kablovaska online nastavila sa radom podrebne su nam donacije. Svako ko je rad da pomogne našoj ideji "Slobodne, besplatne kablovske televizije preko interneta" može uplatiti željeni iznos. Korisnička imena donatora biće objavljena na portalu i forum, uz to će donatori dobiti i VIP status koji će vam doneti mnoge privilegije. Za informacije kako uplatiti donaciju obratite se administratoru preko privatne poruke. Vaša Kablovska online.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Online televizija

4 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Online televizija Empty Online televizija Uto Jul 06, 2010 10:45 am

Kimi



Za par dana (2-3) drug i ja pustamo sajt na kome ce biti izmedju ostalog iz online tv... nece biti svi domaci kanali , ovi poznatiji (rts1 i ti) jer vise se ne mogu gledati.. bar ne za sad... ali bice preko 70 kanala sa EX-Yu prostora... Link dajem kad zavrsimo Smile

2Online televizija Empty Re: Online televizija Uto Jul 06, 2010 11:33 am

FK Cement



nadam se da nece biti kao ovaj u smisku-UKIDANJA SAJTA

3Online televizija Empty Re: Online televizija Sre Jul 07, 2010 8:28 am

Kimi



Nece biti , ne brinite , ovo je obicno free sranje (ovaj sajt) , a mi smo hosting i domen platili Very Happy i nismo ludi d gasimo jer nece biti samo tv, bie i online radio , igre , i neke zanimljivosti
Do sutra uvece planiramo da zavrsimo najveci deo... Evo link.. http://mega-soft.in.rs/
naravno , nije sajt ni blizu kraja Very Happy

4Online televizija Empty Re: Online televizija Sre Jul 07, 2010 9:10 am

FK Cement



Kimi ::Nece biti , ne brinite , ovo je obicno free sranje (ovaj sajt) , a mi smo hosting i domen platili Very Happy i nismo ludi d gasimo jer nece biti samo tv, bie i online radio , igre , i neke zanimljivosti
Do sutra uvece planiramo da zavrsimo najveci deo... Evo link.. http://mega-soft.in.rs/
naravno , nije sajt ni blizu kraja Very Happy



Значи сутра већ у функцији јер ће имати РТЛ(ХРТ)

5Online televizija Empty Online RadioTV Plejer 2010 Domaci Sre Jul 07, 2010 9:30 am

sdlaki



Mogu da preporucim jedan zanimljiv domaci RadioTV plejer koji pored 5-6 hiljada radioTV kanala (exYU su azurirane i preko 90% kanala rade...) nudi i besplatne igrice, bazu od 90 miliona mp3 pesama, anonimno slanje sms poruka i puuno toga jos.

Posetite www.univerzalsoft.com ili www.svashtara.com i sami se uverite:


Online televizija RadioTVPlejer

Nema mesecne pretplate a zastupljeni su i kablovski TV kanali koje neki provajderi ne nude u ponudi (kao recimo HBO koji se negde dodatno placa ovde je besplatan)

6Online televizija Empty Re: Online televizija Sre Jul 07, 2010 9:56 am

Kimi



FK Cement ::
Kimi ::Nece biti , ne brinite , ovo je obicno free sranje (ovaj sajt) , a mi smo hosting i domen platili Very Happy i nismo ludi d gasimo jer nece biti samo tv, bie i online radio , igre , i neke zanimljivosti
Do sutra uvece planiramo da zavrsimo najveci deo... Evo link.. http://mega-soft.in.rs/
naravno , nije sajt ni blizu kraja Very Happy



Значи сутра већ у функцији јер ће имати РТЛ(ХРТ)

ne verujem..bar ne za sada... te najpoznatije kanale su ukinuli ,ne mogu naci stream

7Online televizija Empty Re: Online televizija Sre Jul 07, 2010 10:20 am

FK Cement



Kimi ::
FK Cement ::
Kimi ::Nece biti , ne brinite , ovo je obicno free sranje (ovaj sajt) , a mi smo hosting i domen platili Very Happy i nismo ludi d gasimo jer nece biti samo tv, bie i online radio , igre , i neke zanimljivosti
Do sutra uvece planiramo da zavrsimo najveci deo... Evo link.. http://mega-soft.in.rs/
naravno , nije sajt ni blizu kraja Very Happy



Значи сутра већ у функцији јер ће имати РТЛ(ХРТ)

ne verujem..bar ne za sada... te najpoznatije kanale su ukinuli ,ne mogu naci stream


a onda koje cemo imati

8Online televizija Empty Re: Online televizija Sre Jul 07, 2010 11:00 am

Kimi



videcete sutra sta ce biti za pocetak , evo zavrsavamo pocetnu , samo navigaciju sredimo , pa sutra ujutru dodajemo tv i radio Very Happy

9Online televizija Empty Re: Online televizija Sre Jul 07, 2010 11:16 am

FK Cement



Kimi ::videcete sutra sta ce biti za pocetak , evo zavrsavamo pocetnu , samo navigaciju sredimo , pa sutra ujutru dodajemo tv i radio Very Happy


HOCE BITI NASIH I HRVATSKIH KANALA

10Online televizija Empty Re: Online televizija Sre Jul 07, 2010 11:18 am

FK Cement



JEL JE PROGRAM BESPLATAN

11Online televizija Empty Re: Online televizija Sre Jul 07, 2010 11:23 am

Kimi



Da , besplatno je... Ko zeli moze preko sms-a da donira 50 dinara , ali nije obavezno Very Happy Zar ste ovde placali? Very Happy Bice iz Srbije BiH , Hrvatske , Crne Gore , ako budemo lepo napredovali dodavacu i strane kanale Very Happy

12Online televizija Empty Re: Online televizija Sre Jul 07, 2010 11:30 am

FK Cement



Kimi ::Da , besplatno je... Ko zeli moze preko sms-a da donira 50 dinara , ali nije obavezno Very Happy Zar ste ovde placali? Very Happy Bice iz Srbije BiH , Hrvatske , Crne Gore , ako budemo lepo napredovali dodavacu i strane kanale Very Happy

Ovde pise bez para nema TV

13Online televizija Empty Re: Online televizija Čet Jul 08, 2010 2:59 am

Kimi



http://mega-soft.in.rs/televizija.php
Napravio sam stranicu sa listama kanala , sad cu uskoro poceti dodavati!

14Online televizija Empty Re: Online televizija Čet Jul 08, 2010 8:34 am

FK Cement



Kimi ::http://mega-soft.in.rs/televizija.php
Napravio sam stranicu sa listama kanala , sad cu uskoro poceti dodavati!


kolko ce ukupno biti kanala

15Online televizija Empty Re: Online televizija Čet Jul 08, 2010 9:08 am

Kimi



bice otprilike 60-70... nisam danas mogao dodavati kanala , jer internet zajeb. jako... Samo sam par dodao , medju prvima su na listi

16Online televizija Empty Re: Online televizija Čet Jul 08, 2010 9:09 am

FK Cement



Kimi ::bice otprilike 60-70... nisam danas mogao dodavati kanala , jer internet zajeb. jako... Samo sam par dodao , medju prvima su na listi


чудно код мене пар не ради,хоће бити ОБН,Нова,РТЛ(ХРТ)



The requested URL /Televizija-Kanal-9-Novi-Sad.php was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.-ОВО ПИШЕ

17Online televizija Empty Re: Online televizija Čet Jul 08, 2010 9:56 am

Kimi



par sam dodao , taj sam samo napravio , nisam uploadovao.. Do kraja sutrasnjeg dana ce verovatno svi biti dodati... Takodje i komentari i ocene Very Happy
Za sada sam napravio 11 , ostalo 59 Very Happy

18Online televizija Empty Re: Online televizija Pet Jul 09, 2010 3:56 am

Kimi



Evo , svi su uploadovani Very Happy
Konacno...
Danas-sutra dodajem i komentare i like dugme na tv kanale.. Sada cu mozda radio

19Online televizija Empty Re: Online televizija Čet Jul 15, 2010 7:57 am

FK Cement



Imali mogucnosti za RTL HRT

20Online televizija Empty Re: Online televizija Ned Jul 25, 2010 11:09 am

hokilida



sdlaki ::Mogu da preporucim jedan zanimljiv domaci RadioTV plejer koji pored 5-6 hiljada radioTV kanala (exYU su azurirane i preko 90% kanala rade...) nudi i besplatne igrice, bazu od 90 miliona mp3 pesama, anonimno slanje sms poruka i puuno toga jos.

Posetite www.univerzalsoft.com ili www.svashtara.com i sami se uverite:


Online televizija RadioTVPlejer

Nema mesecne pretplate a zastupljeni su i kablovski TV kanali koje neki provajderi ne nude u ponudi (kao recimo HBO koji se negde dodatno placa ovde je besplatan)


Meni prijavljuje virus Trojan kod instalacije a i nije free vec se placa ( barem prema prema txt fajlu koji je uz exe fajl ) .

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions